Кошик
28 відгуків
Чому ми радимо VEKA від заводу ВікноПлюс?

Чому ми радимо VEKA від заводу ВікноПлюс?

 

Чому вже багато років ми представляємо ЛИШЕ і виключно металопластикові конструкції VEKA заводу-виробника ВікноПлюс?

Український виробник металопластикових віконних конструкцій за німецькими технологіями VEKA, завод ВІКНОПЛЮС — одна з найбільш розповсюджених рекомендацій серед тих, перед ким вже стояло питання як вибрати найкращий варіант вікна або балконного засклення.
Коли постає проблема вибору, ми витрачаємо години, порівнюючи властивості і відгуки, шукаючи найкраще співвідношення ціна-якість. І все для того, щоб замовити вікна і не помилитись. Бо ж вікно — це надовго.
Отож, які саме переваги ми цінуємо в вікнах VEKA нашого заводу?

1. Спершу зауважимо, що, як випливає із назви, металопластиковий віконний профіль — це поєднання двох матеріалів: металу (армування) та пластику.
Армуючий профіль є силовим скелетом вікна. Армування металом надає пластиковій конструкції жорсткість, що необхідна для повноцінної роботи віконних механізмів. Армуючий металевий профіль вставляється у внутрішню частину ПВХ-профіля. При виробництві армуючого профілю використовується сталь, товщина якої може сягати 2 мм. Армуючий профіль утримує пластик від геометричних деформацій, що виникають внаслідок перепадів температур. ПВХ-профіль, з якого виробляються пластикові вікна (вікна ПВХ), при коливанні температури може деформуватися до 1,5 мм, а кольоровий (ламінований) профіль до 2 мм на 1 м довжини. Особливо це актуально, якщо передбачається експлуатація з сонячного боку будівлі.
Армування у металопластикових вікнах буває П-подібне, С-подібне або замкненим, як у випадку з вікнами VEKA заводу ВікноПлюс. Зазвичай більшість виробників використовує П-подібне або С-подібне армування — це економічно вигідно, бо металу використовується значно менше, ніж при використанні замкненого армування. Але і жорсткість конструкції відповідно зменшується.
Спеціалісти вважають, що повноцінному замкнутому армуванню варто надати перевагу, бо воно краще забезпечує надійну роботу фурнітури вікна протягом довгого строку експлуатації.
Також замкнуте армування забезпечує спрощений і більш якісний монтаж вікна.
Замкнуте армування у рамах та імпостах вікон з профілю VEKA
Український виробник вікон за технологією VEKA, компанія Вікноплюс, використовує армування рами та імпоста вікон сталлю замкнутого перерізу, повним квадратом. У зв’язку із таким армуванням профіль готовго виробу є дуже жорстким і міцним.

Профіль усіх металопластикових конструкцій, виробництва заводу Вікноплюс, має квадратний замкнений армуючий посилювач з оцинкованої сталі, що попереджує провисання і пошкодження рами. Ми впевнені, що саме цією особливісттю наші вироби яксіно відрізняються від виробів інших виробників.