Кошик
28 відгуків
АКЦІЯ - Не мий вікно до Пасхи - отримай нове у подарунок!

АКЦІЯ - Не мий вікно до Пасхи - отримай нове у подарунок!

Компанія ТМ "Вікно Плюс" оголошує про початок акції "Не мий вікно до Пасхи - отримай нове у подарунок!!!"

31.03.16

28 квітня 2016 року серед підписників нашої сторінки у Facebook ми розіграємо вікно у такій комплектації:
  •  сучасний 5-камерний профіль VEKA SOFTLINE LUX - перевірена часом багатокамерна система з чудовими ізолюючими характеристиками та класичним дизайном.
  • комфортний 2-камерний склопакет 32 мм, заповнений інертним газом аргоном та з енергозберігаючим склом.
  • німецька фурнітура WINKHAUS сімейства activPilot - відмінна система замикання, яка базується на унікальних протизламних штифтах (запірних цапфах) у формі восьмигранних грибів, що забезепечує бездоганне притискання стулки до рами, протизламні зачепи, блокування випадкового повороту ручки.                                                   
Гарантія на все 10 років.
Клас енергозбереження А+

Для участі в акції потрібно вподобати ("like") нашу сторінку у Facebook  а також поширити допис про акційний розіграш та залишити коментар під дописом

Переможець буде обраний 28 квітня 2016 року за допомогою генератора випадкових чисел random.org Результати розіграшу будуть опубліковані на нашій сторінці у Facebook та надіслані повідомленням переможцю.
Переможець має підтвердити свою участь до 30 квітня 2016 року, відповівши повідомленням та залишивши контакти для запису на замір вікна.

Подарунком розіграшу вважається двостулкове вікно площею до 2 м.кв. з однією відкривною частиною та з монтажем. Підвіконня, відливи, "тепла" дистанційна рамка, москітна сітка, декорування шпросами/вітражами або ламінування та інші додаткові елементи або опції сплачуються окремо.

Компанія ТМ "Вікно Плюс" рекомендує для подарункового вікна замовляти “теплий” монтаж за вимогами ДСТУ.

Компанія ТМ «Вікно Плюс» єдина в Україні компанія, що має cучасне автоматичне обладнання повного циклу виробництва віконно-дверних конструкцій з ПВХ.      
Попередні новини