Кошик
28 відгуків
Акція! Заповнення склопакетів інертним газом аргоном -- ЛИШЕ ЗА 1 ГРИВНЮ!

Акція! Заповнення склопакетів інертним газом аргоном -- ЛИШЕ ЗА 1 ГРИВНЮ!

Зробіть собі подарунок! СУПЕР-ТЕПЛЕ вікно!

29.01.14

Заповнення енергозберігаючого склопакету інертним газом - це сучасний крок для усіх, хто хоче обрати максимально можливий ефект теплоізоляції вікон надовго! Справа в тому, що енергозберігаючий склопакет відрізняється від звичайного спеціальним покриттям (а це - 3-4 шари іонів срібла), що знаходиться у середині склопакету. Це покриття поступово руйнується в умовах знаходження звичайного повітря у камері склопакету, а заповнення інертним газом призупиняє процес окислення і таким чином ПОДОВЖУЄ СТРОК СЛУЖБИ енергозберігаючого склопакету.

Компанія "ВІКНА плюс ДВЕРІ" пропонує своїм клієнтам оцінити переваги заповнення простору між склом у склопакеті інертним газом аргоном, що має значно більшу щільність, порівняно із повітрям, і завдяки цьому також забезпечує ще більш високу ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЮ приміщення.


Не менш важлива перевага СКЛОПАКЕТІВ ІЗ АРГОНОВИМ наповненням - їх абсолютна БЕЗПЕЧНІСТЬ! Вашому здоров'ю нічого не загрожуватиме навіть при випадковому пошкодженні склопакету.

Вікна з аргоном у склопакетах допоможуть зимою і влітку підтримувати у кімнатах комфортні звуковий і тепловий режими. Ми виконаємо для вас заповненя енергозберігаючих склопакетів вікон аргоном ЛИШЕ ЗА 1 ГРИВНЮ за усіма правилами і з дотриманням технології, щоб ви довгі роки могли насолоджуватися ефектом СУПЕР-ТЕПЛИХ вікон!

Попередні новини